7 روز ضمانت بازگشت کالا

در چه شرایطی می توانم کالای خود را بازگردانم؟

 

فروشگاه سوچن - بلوچی دوزی با هدف شناساندن سوزن دوزی بلوچی یا بلوچی دوزی با تولید محصولات سوزن دوزی و چرم دوزی آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از اولویت‏‌های آن بوده است ما در این راستا می‏‌کوشیم تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسائلی روبرو شوند که در چنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است. سایت سوزندوزی سوچن برای کالاهای خود 7 روز فرصت برای بازگشت را در نظر گرفته است.

استفاده از 7 روز ضمانت بازگشت چه شرایطی دارد؟

 

-اگر کالای خریداری شده، ایراد یا اشکال فنی داشته باشد.
- اشکال و یا ایراد فنی باید حداکثر تا 7 روز پس از دریافت کالا، به سوچن اطلاع داده شود.
- لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات تا پایان 7 روز مهلت استفاده، نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.
- استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به فروشگاه سوچن بازگردانده شود.
- برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.
- این سرویس اشکال‏‏‌های فنی و ظاهری که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‏‏‌شود. استفاده نادرست پس از تحویل کالا ، کاربرد غیرمعمول، نگهداری و استفاده‌ غیر و متفاوت از توصیه ذکر شده در مورد کالا را شامل نمی‌شود.


اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب‌سایت مغایرت نداشته باشد


- وجود مغایرت یا کسری اقلام همراه کالا، باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش سوچن از طریق تلفن یا ایمیل اطلاع داده شود.
- اگر مغایرت، بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، مثل رنگ یا مشخصات نوع دوخت، باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.
- عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و از آنجا که ممکن است در پاره ای جزییات با کالای اصلی تفاوت هایی داشته باشد به استناد آن‌ها نمی‌توان اعلام مغایرت کرد. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، مشخصات فنی درج شده در وب‌سایت است.
- در صورتی که امکان تشخیص مغایرت، بدون باز کردن بسته‌بندی وجود دارد، امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است که کالا از حالت اورجینال یا بسته‌بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد.
- در صورتی که امکان تشخیص مغایرت و کسری اقلام همراه تنها با باز کردن بسته‌بندی ممکن باشد، لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.
-استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به صنایع دستی سوچن بازگردانده شود. برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش‌کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

اگر کالای خریداری شده، آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری داشته باشد


- آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا، به خدمات پس از فروش فروشگاه صنایع دستی سوچن از طریق تلفن یا ایمیل اطلاع داده شود.
-لطفاً توجه داشته باشید که هرگونه تغییر در شرایط اولیه کالا، حتی در بسته‌بندی امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد.
-همچنین در صورت انصراف از خرید، ارسال کالا به عهده مشتری خواهد بود.

ضوابط و مسئولیت‌ها

-در اولین فرصت و حداکثر تا6 ساعت به پس از دریافت کالا، درخواست خود را با ذکر شماره پیگیری سفارش، به فروشگاه صنایع دستی سوچن اطلاع دهید.


خدمات پس از فروش

-درخواست مرجوعی در صورتی پذیرفته می‌شود که کالا در وضعیت اولیه و نو باشد، و روی کالا هیچ گونه آثار استفاده مانند لکه، رنگ‌پریدگی یا بو وجود نداشته باشد، سایر ملحقات جدا نشده باشد.

چطور درخواست خود را جهت مرجوعی کالا به شما اطلاع دهم؟

 

از طریق یکی از روش‌های زیر، درخواست خود را اطلاع دهید:
-پیام خود را در صفحه "تماس با ما" با انتخاب موضوع خدمات پس از فروش، ارسال کنید.
-یا به info@souchen.irبا ذکر شماره پیگیری سفارش ایمیل بزنید.
-با شماره های موجود در سایت با فروشگاه سوچن ارتباط برقرار کنید. شماره تماس:

05434115124

 

شرایط گارانتی فروشگاه صنایع دستی سوچن


-ضمانت فقط شامل کالا اصلی بوده و شامل سایر کالاهای متصل به آن و قطعات جانبی دیگر متعلقات نمی شود.
-انتقال کالا جهت استفاده از خدمات گارانتی به مرکز ،خدمات و برگشت آن برعهده خریدار است و کالا باید در کارتن و بسته‌بندی اصلی خود ارسال شود تا شامل خدمات گارانتی گردد.
-گارانتی سوچن محدود به برطرف کردن اشکالات دوخت و سوزن دوزی کالا تحت پوشش ضمانت است.
-مسئولیت بسته‌بندی صحیح کالا هنگام ارسال به عهده فرستنده می‌باشد و توصیه می گردد حتی المقدور از بسته بندی اصلی بدون لوازم جانبی و ملحقات جهت ارسال خودداری گردد. بدیهی است صدمات ناشی از بسته‌بندی نا صحیح به عهده فرستنده می‌باشد.

موارد ابطال گارانتی

-ضمانت کالا محدود به عیوب ناشی از ساخت بوده و شامل ایرادات ناشی از بلایای طبیعی یا حوادث غیر مترقبه،ضربه, آتش، نفوذ مایعات یا مواد شیمیایی،شکستگی، خراشیدگی، تغییر شکل، زنگ زدگی، دستکاری یا تعمیر توسط افراد غیر مجاز نمی‌باشد.

ضمانت‌نامه سوچن شما در شرایط زیر از درجه اعتبار ساقط است:

۱. هرگونه استفاده،نگهداری و کارکرد ناصحیح و خارج ساختن محصول از شکل عادی
۲. هرگونه دستکاری و اقدام به تعمیر یا تغییر توسط افراد غیر مجاز
3. هرگونه ضربه خوردگی و تماس با مایعات و رطوبتTop